Prožitkový víkend
pro nezávislé ženy

Probuď svou ženskost a buď neodolatelnou! Skoncuj se samotou a chybami, které ti kazí seznamování a vztahy. Prožitkový víkend je určen všem nezávislým ženám, které chtějí:

Milá ženo,

Představ si situaci, kdy si už nemusíš lámat hlavu nad tím, kde jsi zase udělala chybu a proč to opět s mužem, který se ti líbil, nevyšlo… Nebo nad tím, proč jsou všichni dobří muži zadaní či na jiné planetě… Je to úleva, že?

Pokud chceš najít životního partnera a otevřít se naplno lásce, nabízíme ti unikátní prožitkový seminář,. Staneš se zářivou, přitažlivou, sebelaskavou i sebejistou ženou. Naučíš se, jak si vybrat a poznat kvalitního životního partnera, anebo ho znovu objevit v tom stávajícím. Zjistíš, co přesně potřebuješ a jak to získat. Vše si také ihned ověříš v praxi.

Získáš vzácné a praktické postupy od love koučky Pavly a díky Báře, která je expertkou na charisma, ženskost a sebedůvěru, se začneš cítit nádherně žensky, uvolněně a přitažlivě. Tvou vnější krásu podtrhne vizážistka a zvěční ji profesionální fotografka. Vše si náramně užijeme!

Na naší cestě životem jsme také často chybovaly, byly dlouho bez partnerů a měly pocit, že všichni úžasní muži jsou již zadaní. Ale to se změnilo. Pavla se učila od nejlepších světových kouček na seznamování a ví přesně, co se mužům honí v hlavě a jak postupovat, abys byla v nejkřehčí části vztahu úspěšná. Bára naopak ví, co potřebují ženy, aby byly zářící, spokojené, uvolněné, samy sebou, tedy pro muže velice atraktivní.

Každý skvělý vztah začíná primárně u nás, proto spojujeme důležité prvky sebelásky, ženskosti, důstojnosti, vnitřní i vnější krásy s vědeckými a praktickými poznatky z oblasti vztahů mezi muži a ženami. A dobře víme, že to funguje! 

Nemusíš už znovu zažívat pocit očekávání a zklamání, že to nevyšlo. Předáme ti naše cenné poznatky a zkušenosti, abys už netrpěla osamělostí a získala úžasného životního partnera dle tvých přání.

Získáš:

Kdy: 15.-17.10. 2021
Kde: Praha 2 – Vinohrady, ul. Nitranská 11, 120 00
Začínáme v pátek v 18:00
Končíme v neděli v 15:00
Cena: 6900, – Kč

V ceně je víkendový program dvou velmi zkušených mentorek pro ženy, profesionální vizážistka a fotografka, stylistické poradenství, projížďka limuzínou, občerstvení a přípitek.

Víkendem tě provede:

Za Vyšší dívčí Pavla Konvalinová, Love/Seznamovací průvodkyně (www.vyssidivci.cz)

Barbora Kravčíková, expertka na charisma, ženskost a sebedůvěru (www. barborakravcikova.cz)

V sobotu tě nalíčí Make up Artist Veronika Havlíčková a vyfotí Michaela Homolová (www.michaelahomolova.cz)

Co tě čeká:

V pátek večer si skrze společnou práci ujasníš, koho skutečně chceš, co je pro tebe i pro tvůj vztah nezbytné a uvolníš se do ženské energie. V sobotu si užijeme líčení, česání, focení, šatičky i vůničky.

Večer nás čeká hodinová projížďka po Praze v limuzíně. Poté společně vyrazíme do společnosti, kde si můžeš hned ověřit svoje nově nabyté znalosti i dovednosti.

Je to radostná hra, budeš se cítit přitažlivá, sebejistá, krásná, vědoma si svých kvalit, což je přesně to, co muže láká.

V neděli vše usadíme do pevných niterných základů a nastavíme, jak přesně budeš dále pokračovat. Například profil na seznamce atd.

Na našich akcích vždy vládne přátelská, podporující a veselá energie.

Budeš se cítit božsky, to ti garantujeme!

Dny
Hodiny
Minuty
Sekundy

Pavla Konvalinová, Love koučka pro ženy

Zakladatelka projektu pro ženy Vyšší dívčí
Jediná seznamovací a vztahová koučka světově známých „The Rules“ ve střední Evropě.

Sherri Schneider a Ellein Fain jsou koučky pro ženy a úspěšné americké autorky série bestsellerů tzv. „The Rules“ knih. V Čechách a na Slovensku vyšly dvě z nich a obě jsou beznadějně vyprodané.

Books

Vím, jak hledání životního partnera dokáže potrápit. Na své cestě hledání sebe sama a lásky jsem zažila dost propadů na to, abych mohla rozumět ženám, kterým dnes pomáhám. Sama jsem udělala snad všechny chyby světa. V jedné chvíli mě to ale přestalo bavit a řekla jsem si – dost!
Prošla jsem si různými fázemi. Od strachu z mužů a z opuštění, přes období tzv. „ledové královny“ a zlomeného srdce, až po fázi dlouhého hojení… Ztratila jsem hodně času. A protože jsem nebyla schopná slevit ze svých požadavků, věděla jsem, že musím začít u sebe. A samozřejmě se to vyplatilo.
Já i moje šikovné klientky žijeme v lepších vztazích, než bývaly naše představy. Jsme pro naše muže tou nejlepší volbou! Veškerá naše práce za to stála. To, co dnes učím ženy v rámci Vyšší dívčí, se promítá do celého jejich života. Nejen toho romantického.
Je na čase stát se uznávanou a muži obdivovanou. Je čas na nové a lepší zážitky při hledání životního partnera! Vím, že to můžeš zažívat i ty. Bez ohledu na myšlenky, které se ti možná právě honí hlavou. 

Láme mi srdce vidět ženy, jak si v randění a seznamování nevědomky škodí. A co víc, kazí morálku mužům. Pozvedněme spolu kolektivní vědomí a naučme se znovu napojit na naši vnitřní moudrou ženu.

Barbora Kravčíková,

www.barborakravcikova.cz

Jsem hypersenzitivní osoba s velmi vysokou intuicí a ráda s podobně naladěnými ženami pracuji. Se svými klientkami vytvářím přátelské vztahy, tykáme si a na nic si spolu nehrajeme. Jdeme prostě rovnou k jádru věci.

V ženách vidím a probouzím jejich nejvyšší potenciál, osobní kouzlo, intuici a ženské charisma, kterého si buď nebyly samy vůbec vědomy, nebo si nevěřily. Důvěra sama v sebe je klíčovým prvkem našeho života, ovlivňuje všechna naše rozhodnutí a vztahy. Bytostně potřebujeme ženy, které jsou samy sebou, důvěřují svojí přirozenosti, jsou srdečné, laskavé, moudré a zářící.

Mám bohaté životní zkušenosti. Od třinácti let jsem se musela o sebe postarat sama pouze s obálkou peněz a bez rodičů. Mámu jsem tou dobou měla s těžkými depresemi v Bohnicích a táta bohužel zemřel. Zažila jsem znásilnění, okusila různé drogy, ale také psychospirituální krizi, panické ataky, otěhotnění s klukem na jednu noc, ze kterého se ke všemu vyklubal alkoholik. Státnice jsem tak skládala s dvouměsíčním miminkem v náručí. Vím, jaké to je být samoživitelkou a postarat se o sebe a malé dítě ze dne na den sama. Stejně tak vím, jaké to je, když už psychika opravdu nemůže, je ve stavu vyhoření, má depresivní stavy a myšlenky na ukončení svého trápení. Takto vypadalo mých prvních třicet let života.

Říká se, že dobrý šaman musí projít všemi nemocemi, aby věděl, jak je léčit. Jsem přesvědčená, že právě to se mi stalo. Získala jsem silný vhled a skrze něj pomáhám ženám věřit si, vidět a žít svou jedinečnost.

Reference z předešlých akcí:

„Milé ženy, víkend s vámi strávený pomalu dosedal, potřebovala jsem pár dní, abych si to vše probrala. Děkuju všem a obzvláště Báře a Pavle za společný čas, zážitky, poznatky a nové zkušenosti (ze sobotní noci ).“
„Krásný den všem, za mě mi ten víkend dal neskutečné moc a porad to doznívá. Uvědomila jsem si spoustu věci, i to co jsem dělala špatně, i když vím, že ne vše převezmu, jelikož bych to nebyla já i tak jsem se moc poučila. Ale za co jsem strašně vděčná, jsou lidi, vy všechny, které jsem poznala, včetně Pavly a Bary, ani nevíte, kam jste mě posunuly, nejen lidsky nacházím směr kudy se chci vydat, a to díky vám všem.“
“Ahoj ženy krásné, moc zdravím. Od víkendu jedu na krásné vlně. Nedovedla jsem si představit, že si udělám profil a s někým půjdu na schůzku. Ale co učí Pavla s Barčou funguje, nemohu tomu věřit. Ozývá se mi spousta zajímavých mužů, myslela jsem, že na Tindru jsou pouze magoři nebo lidé, co chtějí jen sex, těch je tam sice hromada, ale většinou to rovnou řeknou, tudíž se jimi člověk nemusí zdržovat. Takže zatím jen pozitivní zkušenosti, muži galantní, milí, zvou mě na kávu, oběd, večeři, výlet, do divadla. Se třemi dětmi poněkud organizačně náročné, ale je to moc hezké a cítím se krásně. To jsem fakt nečekala. A Pavla je velkou pomocí, když nevím jak reagovat, což často nevím ☺. Takže holky Tinder moc doporučuji.”

Chceš se cítit přitažlivě, sebevědomě a žensky?

Jsi už delší dobu bez partnera a ztrácíš naději? 

Jsi po rozchodu?

Točíš se stále ve vztazích v bludném kruhu?

Chceš se vyvarovat zásadním chybám a nedorozuměním, šetřit tak svůj čas, energii a být u mužů konečně úspěšná?

Nemáš dobré zkušenosti se seznamkami?

Máš ráda svou svobodu, ale chybí ti rovnocenný partner?

Nebo jsi ve vztahu a chceš ho výrazně oživit?

Pokud jsi na některou z těchto otázek odpověděla ANO a toužíš po pozitivní změně, pak je tento unikátní víkend (nejen) pro single ženy právě pro tebe.

NAŠE GARANCE

Ještě stále váháš? Za naší prací si plně stojíme. Pokud by ti naše poznatky, strategie a rady skutečně nefungovaly, garantujeme ti vrácení peněz.

Dny
Hodiny
Minuty
Sekundy