Vyšší dívčí – Love koučink pro ženy

Nauč se pracovat se svou ženskostí a staň se pro muže neodolatelnou

Jak potkat báječného muže

Jsi nezadaná a nezávislá žena? Pak je tento minikurz právě pro tebe! Nauč se, jak potkat životního partnera, a přitom se nespokojit s málem. Máš ráda svou svobodu, ale chybí ti rovnocenný partner?

Tento minikurz ti poradí, jak ho najít.

„Změnila jste mi život. Zažívám mnohem víc pozornosti od mužů než kdykoliv předtím.“
- Lucie V., 35 let
couple-testimonial

Dozvíš se:

Chceš se dozvědět víc a změnit tak svůj romantický život? Připoj se!

Začínáme 13. července 2021

Kdy: od 13. do 15. července 2021
Cena: Zdarma
Kde: Uzavřená facebooková skupina (pouze pro přihlášené ženy)

Ženy většinou na svého životního partnera pasivně čekají. Neví totiž, jak v sobě probudit bohyni, které muži neodolají. Netrap se už sama v nejistotě a bez podpory. Málokterá kamarádka má tolik zkušeností a nadhled jako profesionálka – Love koučka.

Dny
Hodiny
Minuty
Sekundy

Pavla Konvalinová, Love koučka pro ženy

Zakladatelka projektu pro ženy Vyšší dívčí

Jediná seznamovací a vztahová koučka světově známých „The Rules“ ve střední Evropě.

Pavla
Sherri Schneider a Ellein Fain jsou koučky pro ženy a úspěšné americké autorky série bestsellerů tzv. „The Rules“ knih. V Čechách a na Slovensku vyšly dvě z nich a obě jsou beznadějně vyprodané.
Books

Vím, jak hledání životního partnera dokáže potrápit. Na své cestě hledání sebe sama a lásky jsem zažila dost propadů na to, abych mohla rozumět ženám, kterým dnes pomáhám. Sama jsem udělala snad všechny chyby světa. V jedné chvíli mě to ale přestalo bavit a řekla jsem si dost.

Prošla jsem si různými fázemi. Od strachu z mužů a z opuštění přes období tzv. „ledové královny“ a zlomeného srdce až po fázi dlouhého hojení… Ztratila jsem hodně času. A protože jsem nebyla schopná slevit ze svých požadavků, věděla jsem, že budu muset začít u sebe a máknout. A vyplatilo se to.

Já i moje šikovné klientky žijeme v lepších vztazích, než bývaly naše představy. Jsme pro naše muže tou nejlepší volbou! Veškerá naše práce za to stála. To, co dnes učím ženy v rámci Vyšší dívčí, se promítá do celého jejich života. Nejen toho romantického.

Je čas na to, být uznávaná a obdivovaná muži, je čas na nové a lepší zážitky při hledání životního partnera! Vím, že to můžeš zažívat i ty. Bez ohledu na myšlenky, které se ti možná právě honí hlavou.

Pokud toto téma s tebou souzní, jsi nezadaná a ráda by ses dozvěděla víc, pak tě zvu na jedinečný minikurz zdarma.

Zarezervuj si místo

Chcete se dozvědět více a změnit svůj romantický život? Připoj se k nám! Začínáme 13. července 2021