Vyšší dívčí – Love koučink pro ženy

Jak potkat báječného muže

Kurz je určen nezávislým ženám, které to se seznamováním myslí vážně a chtějí se naučit ověřené strategie lásky. Objev svou vnitřní ženu a staň se neodolatelnou!

Slýchávám od žen, že měly smůlu na žárlivce, „závisláky“, podvodníky atd. Nakonec při společné analýze většinou zjistíme, že si to tak ženy už v počátku vztahu podvědomě samy nastavily! Netrap se už sama v nejistotě a bez podpory. Málokterá kamarádka ti dokáže poradit tak, jako profesionál – Love koučka.

Naučím tě:

Mojí misí je podpořit ženy přemýšlet jako muži, ale jednat jako Dámy. Vyplatí se to a změní ti to život. Neztrácej už čas čekáním a chozením na schůzky, které nikam nevedou. 

Připoj se!

„Jsem neuvěřitelně nadšená! Po tom, co jsem potkala Pavlu, tak u mě proběhla velká transformace. To, co léta nešlo (najít si partnera/manžela), se jako mávnutím proutku změnilo. Dokonce jsem byla požádána o chození, to se mi snad nestalo ani v pubertě! Dnes plánujeme svatbu.“

Veronika, 44 let

 

Chceš potkat životního partnera podle svých představ?

Pokud ano, naučím tě to. Prozradím ti tajemství, jak na to, krok za krokem!

Pro koho je kurz určen:

Jsi po rozchodu?

Točíš se stále v bludném druhu, ze kterého neumíš sama uniknout?

Chceš se vyvarovat chybám a nedorozuměním a šetřit tak svůj čas a energii?

Toužíš zvýšit své šance a úspěšnost?

Jsi už delší dobu bez partnera a ztrácíš naději?

Máš ráda svou svobodu, ale chybí ti rovnocenný partner? 

Pokud jsi na některou z těchto otázek odpověděla ANO a cítíš vnitřní volání po změně, přidej se mezi ženy z Vyšší dívčí. Netrap se už sama v nejistotě a bez podpory.

Začínáme 11. srpna 2021

Kdy: 11. srpna – 6. října 2021
Zaváděcí cena: 9800 Kč
Kde: Uzavřená facebooková skupina (pouze pro přihlášené ženy)

Bonusy:

  • Pro zájemkyně bude možnost pokračovat za zvýhodněných podmínek.
  • Nabízím 2 hodiny individuálního koučinku Vyšší dívčí na jakékoliv téma.
  • Sleva 20% na privátní focení s ženskou fotografkou Michaelou Homolovou (www.michaelahomolova.cz) nebo Nikolou Gorskou (@nikolagorska)
Dny
Hodiny
Minuty
Sekundy

Nečekej a přidej se k nám. K holkám z Vyšší dívčí. Holky z Vyšší dívčí ví prostě víc!

Pavla Konvalinová, Love koučka pro ženy

Zakladatelka projektu pro ženy Vyšší dívčí

Jediná seznamovací a vztahová koučka světově známých „The Rules“ ve střední Evropě.

Pavla
Sherri Schneider a Ellein Fain jsou koučky pro ženy a úspěšné americké autorky série bestsellerů tzv. „The Rules“ knih. V Čechách a na Slovensku vyšly dvě z nich a obě jsou beznadějně vyprodané.
Books

Vím, jak hledání životního partnera dokáže potrápit. Na své cestě hledání sebe sama a lásky jsem zažila dost propadů na to, abych mohla rozumět ženám, kterým dnes pomáhám. Sama jsem udělala snad všechny chyby světa. V jedné chvíli mě to ale přestalo bavit a řekla jsem si – dost!

Prošla jsem si různými fázemi. Od strachu z mužů a z opuštění, přes období tzv. „ledové královny“ a zlomeného srdce, až po fázi dlouhého hojení… Ztratila jsem hodně času. A protože jsem nebyla schopná slevit ze svých požadavků, věděla jsem, že musím začít u sebe. A samozřejmě se to vyplatilo. 

Já i moje šikovné klientky žijeme v lepších vztazích, než bývaly naše představy. Jsme pro naše muže tou nejlepší volbou! Veškerá naše práce za to stála. To, co dnes učím ženy v rámci Vyšší dívčí, se promítá do celého jejich života. Nejen toho romantického.

Je na čase stát se uznávanou a muži obdivovanou. Je čas na nové a lepší zážitky při hledání životního partnera! Vím, že to můžeš zažívat i ty. Bez ohledu na myšlenky, které se ti možná právě honí hlavou.

Pokud s tebou toto téma souzní, jsi nezadaná a ráda by ses dozvěděla víc, pak tě zvu na jedinečný 8týdenní kurz „Jak potkat báječného muže” (VIP Vyšší dívčí uzavřená skupina žen)

Tento kurz nabízím ženám, které jsou připravené a odhodlané pro změnu, cítí příležitost a dokáží ji využít.