Jak potkat báječného muže

Workshop je určen nezávislým ženám, které to se seznamováním myslí vážně a chtějí se naučit ověřené strategie lásky. Objev svou vnitřní ženu a staň se neodolatelnou!

„Že do oslav sv. Valentýna budeš vdaná, to garantovat nemůžu. Ale že budeš mít do té doby příjemné zážitky s muži, tak to garantovat můžu.“ Pavla

Slýchávám od žen, že měly smůlu na žárlivce, „závisláky“, podvodníky atd. Nakonec při společné analýze většinou zjistíme, že si to tak ženy už v počátku vztahu podvědomě samy nastavily! Netrap se už sama v nejistotě a bez podpory. Málokterá kamarádka ti dokáže poradit tak, jako profesionál – Love koučka.

Každý vztah začíná jako stavba domu. Jeho základy určí, jaký bude a jak dlouho bude stát. Z něj pak budete čerpat každý den. První dojem dvakrát neuděláš.

Naučím tě:

Láme mi srdce vidět ženy, jak si v randění a seznamování nevědomky škodí. A co víc, kazí morálku mužům. Pozvedněme spolu kolektivní vědění a naučme se znovu napojit na naši vnitřní moudrou ženu. 

Mojí misí je podpořit ženy přemýšlet jako muži, ale jednat jako Dámy. Vyplatí se to a změní ti to život. Neztrácej už čas čekáním a chozením na schůzky, které nikam nevedou. 

Připoj se!

„Jsem neuvěřitelně nadšená! Po tom, co jsem potkala Pavlu, tak u mě proběhla velká transformace. To, co léta nešlo (najít si partnera/manžela), se jako mávnutím proutku změnilo. Dokonce jsem byla požádána o chození, to se mi snad nestalo ani v pubertě! Dnes plánujeme svatbu.“

Veronika, 44 let

 

Chceš potkat životního partnera podle svých představ?

Anebo jsi už zabila všechny své sny o lásce a vztazích? Chceš změnu a pracovat na sobě? Jsi ochotná si vyhradit na sebe čas a už jsi to definitivně vzdala?

Pokud chceš, prozradím ti tajemství, jak na to, krok za krokem!

Jsi po rozchodu?

Točíš se stále v bludném druhu, ze kterého neumíš sama uniknout?

Chceš se vyvarovat chybám a nedorozuměním a šetřit tak svůj čas a energii?

Toužíš zvýšit své šance a úspěšnost?

Jsi už delší dobu bez partnera a ztrácíš naději?

Máš ráda svou svobodu, ale chybí ti rovnocenný partner? 

Pokud jsi na některou z těchto otázek odpověděla ANO a cítíš vnitřní volání po změně, přidej se mezi ženy z Vyšší dívčí.

„Pracuji s Pavlou už pár měsíců a od té doby se mi změnilo vše. Potkala jsem muže, kterého bych si ani ve snech nepředstavovala. Máme termín svatby! Zásnuby proběhly po pár měsících od seznámení. V práci jsem dostala přidáno a dokonce jsem dostala i odvahu do podnikání. Připravuji teď potřebné kroky. Za mě ANO!“

Pavlína, 39 let

„Chodila jsem s Adamem už od vysoký a stále jsme se rozcházeli a scházeli a bylo to pořád náročnější. A opravdu se ke mně nechoval hezky. Až jsem jednoho dne vyzkoušela sezení s Pavlou. Hodně mi dodala odvahy. Ukázala mi, kde hledat ztracenou sebeúctu. S přítelem jsem se nakonec rozešla. Bylo mi lépe, ale smutno. Tak jsem zase kontaktovala Pavlu. Tentokrát jsme spolu pracovaly 2 měsíce. Teď už nemám potíže se sebeúctou, mám nový vztah. Vlastně jediné, co mě zpětně mrzí je to, že jsem ji nekontaktovala dříve.“

Radka, 32 let

Netrap se už sama v nejistotě a bez podpory!

Moje garance

Slibuji ti, že proces hledání partnera nebude taková neznámá. 

Aktivuješ svoji vnitřní záři a muži začnou ve tvé přítomnosti jednat.

Do příštího Valentýna budeš mít příjemné zážitky s muži.

Uděláš si reálnou představu, jakého muže chceš a kde ho potkat. 

Vysvětlím ti největší mýty v seznamování.

Připravím tě na hry a zkoušky ze strany mužů.

Budeš možnost se ptát a aktivně interagovat.

Získáš podporu žen v uzavřené FB skupině, které jsou na stejné vlně jako jsi ty.

3denní Interaktivní online workshop Vyšší dívčí

Začínáme 17. ledna 2023

Kdy: 17.-19. ledna 2023

Cena: 390 Kč (5 hodin koučinku VD v hodnotě 17 500 Kč)
Kde: Live ZOOM do uzavřené facebookové skupiny (pouze pro přihlášené ženy)
Dny
Hodiny
Minuty
Sekundy

Nečekej a přidej se k nám. K holkám z Vyšší dívčí. Holky z Vyšší dívčí ví prostě víc!

Pavla Konvalinová, Love koučka pro ženy

Zakladatelka projektu pro ženy Vyšší dívčí

Jediná seznamovací a vztahová koučka světově známých „The Rules“ ve střední Evropě.

Pavla
Sherri Schneider a Ellein Fain jsou koučky pro ženy a úspěšné americké autorky série bestsellerů tzv. „The Rules“ knih. V Čechách a na Slovensku vyšly dvě z nich a obě jsou beznadějně vyprodané.
Books

Vím, jak hledání životního partnera dokáže potrápit. Na své cestě hledání sebe sama a lásky jsem zažila dost propadů na to, abych mohla rozumět ženám, kterým dnes pomáhám. Sama jsem udělala snad všechny chyby světa. V jedné chvíli mě to ale přestalo bavit a řekla jsem si – dost!

Prošla jsem si různými fázemi. Od strachu z mužů a z opuštění, přes období tzv. „ledové královny“ a zlomeného srdce, až po fázi dlouhého hojení… Ztratila jsem hodně času. A protože jsem nebyla schopná slevit ze svých požadavků, věděla jsem, že musím začít u sebe. A samozřejmě se to vyplatilo. 

Já i moje šikovné klientky žijeme v lepších vztazích, než bývaly naše představy. Jsme pro naše muže tou nejlepší volbou! Veškerá naše práce za to stála. To, co dnes učím ženy v rámci Vyšší dívčí, se promítá do celého jejich života. Nejen toho romantického.

Je na čase stát se uznávanou a muži obdivovanou. Je čas na nové a lepší zážitky při hledání životního partnera! Vím, že to můžeš zažívat i ty. Bez ohledu na myšlenky, které se ti možná právě honí hlavou.

Pokud s tebou toto téma souzní, jsi nezadaná a ráda by ses dozvěděla víc, pak tě zvu na online workshop „Jak potkat báječného muže“.

Tento workshop nabízím ženám, které jsou připravené a odhodlané pro změnu, cítí příležitost a dokáží ji využít.

Co říkají na love koučink mé další klientky?

„Můj problém byl, že jsem měla malé sebevědomí. Žádné pozvánky na rande od těch správných mužů nepřicházely a kamarádky se postupně začaly vdávat a mít děti… A čím víc jsem se snažila, tím horší to bylo. Kamarádka mi doporučila Pavlu. Byla jsem skeptická. Vždyť co mi může koučka poradit jiného, než kamarádky a literatura? Omyl. To se nedalo srovnat. Vzaly jsme to jaksi od základu a došlo k raketovému postupu. A bylo to překvapivě méně práce, než za předchozí roky s knížkami. Pavlo děkuju.“

Eliška, 33 let

„Pavlu jsem kontaktovala, když se ke mne manžel po pár letech soužití začal projevovat s velkou dávkou nerespektu. Chodil pozdě domů, dával mi najevo, že po mě fyzicky netouží, před dětmi mě shazoval a začal se utápět ve svých závislostech, ke kterým má sklony. Musím říct, že jsem si moc nevěděla rady. Necítila jsem se moc dobře a ani jsem neměla moc sílu to řešit. Rada přišla. Pavla mi to nadávkovala jasně. Nebylo to moc příjemné, ale situace se otočila. Jsem vděčná.“

Jana, 42 let

„Oslovila jsem Pavlu, když se mi pokazil začátek vztahu s mužem, který se mi opravdu hodně líbil. Hodně jsem se bála, že ho ztratím. A to tak silně, že jsem se s ním rozešla! Pavla mi pomohla, chápala mě a prožívala to se mnou. Vývoj je víc než slibný. Přítel mi nakonec vyznal lásku! Nás vztah se prohlubuje a dokonce už máme termín svatby! Hodně mi pomohla na začátku. Bez ní bych to nedala.“

Andrea, 37 let

„Pavla je jako zahradnice pečující o květiny. Ničí škůdce, trhá plevel a když potřebujete přesadit, udělá to rychle a efektivně. Bez zbytečné chemie a pesticidů. Květiny pak rostou a kvetou v nejkrásnějších barvách. A dlouho. V jejím podání vypadá problém, ke kterým si nevíte rady třeba celý život, tak jednoduše řešitelný, že nechápete, proč jste na to nepřišla sama.

Klára, 35 let

„Pavlu jsem požádala o pomoc, protože jsme se s partnerem neustále rozcházeli a scházeli a nikam to moc nevedlo. Neuměli jsme být spolu, ani bez sebe. Věděla jsem, že se musí něco stát. Pavla se mnou celou situaci dlouze rozebrala a pak mi dala konkrétní návod, jak mluvit s partnerem, abychom se nedostali do stejného bludného kruhu jako celé měsíce předtím. Výsledek byl šokující. Nejen, že se vším souhlasil, ale ještě mě ten večer požádal o ruku! Prstýnek mi slavnostně předal týden na to. Těšíme se teď na miminko!“

Markéta, 37 let

„Pavlu jsem potkala v roce 2016, když jsem se rozešla s partnerem, se kterým máme děti. Bylo to opravdu velmi těžké období, kdy jsem nevěděla kudy kam. Ona mi v podstatě umožnila restart. Prošla jsem kratšími vztahy a nyní mám konečně partnera, se kterým si umím představit zůstat.“

Lidka, 41 let

„Pracuji s Pavlou už pár měsíců a od té doby se mi změnilo vše. Potkala jsem muže, kterého bych si ani ve snech nepředstavovala. Máme termín svatby! Zásnuby proběhly po pár měsících od seznámení. V práci jsem dostala přidáno a dokonce jsem dostala i odvahu do podnikání. Připravuji teď potřebné kroky. Za mě ANO!“

Pavlína, 39 let

„Děkuji za radu, jak získat klid a harmonii v manželství, přestože jsem původně chtěla pomoci s milencem. Trochu mi to přišlo, jako kdybych mluvila s jasnovidkou. Tvoje chápání a vhled do situace u nás doma mě udivovaly. Rady mi na začátku přišly dost náročné, ale nakonec to ve mě uzrálo a musela jsem si přiznat, že o manžela ještě stojím a zkusím to! Díky moc.“

Kateřina, 43 let

„Díky za podporu a velkou pomoc. Můj přítel se stále neměl k tomu, abychom byli skutečný pár. Stýkali jsme se pár měsíců, ale každý jsme žili v jiném městě. Už mě to štvalo a ztrácela jsem trpělivost. Ale díky podpoře a radám jsem si uvědomila svou cenu a zachovala si tvář. Přítel vycítil, že se něco děje. Jakoby mávnutím proutku si uvědomil, co ve mně má. Vyznal se ze svých citů, dokonce chce dělat tátu mému dítěti a rozhodl se přestěhovat! Díky, díky moc!“

Lucie, 28 let

„Chtěla bych poděkovat Vyšší dívčí za podporu a dobré rady, které zafungovaly velmi rychle. Až mě to samotnou překvapilo. Cítila jsem s manželem delší dobu krizi. Manžel už ode mě a naší dcerky jednou odešel a vše vypadalo, že se to blíží znovu, ale tentokrát natrvalo. Během sezení jsem dostala díky konkrétním radám a vysvětlení novou naději. Manžel nejen, že neodešel, ale začal po mě zase toužit!

Klára, 33 let

„Milá Pavlo, děkuji za úžasná sezení, rady a pomoc v těžkých chvílích, které jsem prožívala. Díky tvé moudrosti a nadhledu jsem stále se svým mužem. Náš vztah se konečně posunul a já se těším, jak to bude pokračovat. Věřím, že již nebudu dělat staré chyby a kdybych ještě někdy tápala, zase se ozvu. Ještě jednou děkuji, že nám pomáháš.“

Lenka, 34 let

Děkuji Pavle za koučink. Uvědomila jsem si, jakého partnera si přeji a za pár dní jsem potkala muže, se kterým si náramně sedneme. Oba máme stejný humor, chuť se milovat a trávit spolu čas. Díky radám Pavly, která mne usměrnila v 5 požadavcích, se to povedlo. Stanovila  jsem si, jakého partnera chci a jak změnit své chování, abych si přitáhla toho správného a ne to, co jsem si přitahovala do té doby. Protože to mi nevyhovovalo.

Jovana, 50 let

„S Pavlou už spolupracuji sedmý měsíc v osobních konzultacích. Absolvovala jsem i její víkendový seminář (vřele doporučuji). Tuto ženu – DÁMU – bych chtěla touto formou podpořit, a hlavně jí poděkovat. Podporuje, pomáhá a rozvíjí především ženy, které jsou samy bez partnera ve věku kolem třiceti pěti let a víc. Věcně a vkusně Vám otevře oči do této doby partnerských vztahů. Pomůže Vám najít Vaší novou motivaci jak k samotnému životu ale i znovu nalezení Vašeho životního partnera. Naučí Vás mnohým efektivním trikům pravého ženství a mnoho dalších věcí.

Je mi 35 let a jsem bez partnera a bez dětí. S Pavlou si rovnám staré vzorce a vnitřní nastavení. Díky její pomoci chodím na tolik schůzek s muži, co jsem snad nestihla, ani za deset let. Prošla jsem s ní i krátkodobý vztah, který mě obohatil a hlavně postavil na vlastní nohy. S touto Ženou se mě pomalu ale jistě vrací mé sebevědomí, víra v to, že mohu mít ještě někdy rodinu ale hlavně dobrý pocit ze sebe sama.

Na termínech konzultací se vždy bez problémů domluvíte. Moc oceňuji, že své klientky nebere jen jako v konzultační hodině, ale hlídá si Vás i přes SMS zprávy. Je krásné ještě narazit na člověka, který nebere svojí práci jako zdroj peněz ale jako poslání.“

Anna, 36 let

„Pavla je úžasná, ve všem, co radila, měla pravdu. Její intuice, zkušenosti a moudrost mě fascinují. Je mi ctí, že jsem ji mohla potkat.“

Lenka, 46 let

A co si myslí partneři žen z Vyšší dívčí?

„Jsi moje nejlepší volba!”
„Cítím se se stejně zamilovaný, jako když jsem byl teenager!”
„Jsi láska mého života.”
„Ještě jsem žádnou ženu nežádal o chození.”
„Nikdy jsem nebyl do nikoho tak zamilovaný, jak do tebe.”
„Chci s tebou strávit život, jsi žena mého života.”
„Děkuji, že jsi mi dala naději, že takové ženy jako ty ještě jsou.”
„S tebou se manželství nebojím.”
„S tebou cítím naději jako když mi bylo 17.”

Těším se na tebe a na věty z tvého nového příběhu. Pokud se rozhodneš přidat se k nám – k „holkám z Vyšší dívčí".